tmfotball.no

 Regelverket til turneringen finner dere i linkene nederst i saken.

 

Lørdag 26. januar
# Klokke Bane Klasse Hjemmelag Bortelag Resultat
189 10:00 1 G10 Stryn Hvit Eid Rød 2-5
190 2 G10 Tornado Måløy Blå Skavøypoll Rød 5-1 
191 3 G10 Tornado Måløy Hvit Selje 1-5 
192 10:20 1 G10 Stadlandet Eid Gul 1-5
193 2 G10 Skavøypoll Hvit Åheim 2-6 
194 3 G10 Florø Sort Eid Sort 5-0 
195 10:40 1 G10 Florø Hvit Stryn Sort 4-1 
196 2 G10 Florø Blå Stryn Rød 3-5 
197 3 G10 Volda Eid Rød 6-4
198 11:00 1 G10 Stryn Hvit Selje 4-6
199 2 G10 Skavøypoll Rød Florø Sort 2-6
200 3 G10 Tornado Måløy Hvit Eid Gul 3-4 
201 11:20 1 G10 Florø Hvit Åheim 5-3 
202 2 G10 Stadlandet Stryn Sort 2-1 
203 3 G10 Tornado Måløy Blå Florø Blå 1-10 
204 11:40 1 G10 Eid Sort Stryn Rød 5-6 
205 2 G10 Skavøypoll Hvit Eid Rød 2-9 
206 3 G10 Skavøypoll Rød Stryn Hvit 2-4 
207 12:00 1 G10 Florø Blå Eid Gul 6-6 
208 2 G10 Tornado Måløy Hvit Stryn Sort 3-6 
209 3 G10 Florø Hvit Volda 6-3 
210 12:20 1 G10 Tornado Måløy Blå Eid Rød 5-7 
211 2 G10 Florø Sort Stadlandet 7-2 
212 3 G10 Stryn Rød Åheim 5-2 
  12:40 Premieutdeling G10
213 13:00 1 G10 Eid Sort Selje 2-4 
214 2 G10 Volda Skavøypoll Hvit      8-1
215 3 G10 Eid Gul Skavøypoll Rød      6-1 
216 13:20 1 G10 Stryn Hvit Florø Sort     7-2
217 2 G10 Tornado Måløy Hvit Florø Hvit     1-4 
218 3 G10 Tornado Måløy Blå Stryn Rød     4-8 
219 13:40 1 G10 Florø Blå Selje     3-4
220 2 G11 Tornado Måløy Stryn Hvit     5-1
221 3 G10 Stadlandet Skavøypoll Hvit     7-2 
222 14:00 1 G10 Volda Stryn Sort     7-2    
223 2 G11 Skavøypoll Stryn Rød     4-3 
224 3 G10 Eid Sort Åheim     5-8 
225 14:20 1 G11 Bergsøy Florø Hvit     4-3 
226 2 G11 Florø Blå Stryn Hvit     7-2 
227 3 G12 Tornado Måløy Blå Bergsøy     9-1 
228 14:40 1 G11 Florø Sort Stryn Rød     5-3
229 2 J11/12 TMFK Gul Selje Blå     7-1 
230 3 J11/12 Selje Hvit Flatraket     5-1 
231 15:00 1 G12 Tornado Måløy Hvit Eid Gul     9-2
232 2 G12 Stadlandet Florø blå     3-4 
233 3 G12 Eid Sort Florø sort     8-3 
234 15:20 1 G11 Skavøypoll Florø Blå     0-11
235 2 G11 Tornado Måløy Stryn Rød 3-2 
236 3 G11 Bergsøy Florø Sort      6-3 
237 15:40 1 G11 Stryn Hvit Florø Hvit      0-5
238 2 J11/12 TMFK Blå Selje Hvit      5-1 
239 3 J11/12 Selje Blå Flatraket      3-3 
240 16:00 1 J11/12 TMFK Hvit TMFK Gul      3-2
241 2 G12 Skavøypoll Florø blå      0-1 
242 3 G12 Tornado Måløy Blå Eid Sort      6-3 
243 16:20 1 G12 Tornado Måløy Hvit Florø sort  4-1
244 2 G12 Bergsøy Eid Gul  6-4
245 3 G11 Stryn Rød Florø Hvit 3-4 
246 16:40 1 G11 Tornado Måløy Florø Blå  3-3
247 2 G11 Stryn Hvit Florø Sort 4-4 
248 3 G11 Skavøypoll Bergsøy 2-4 
249 17:00 1 J11/12 TMFK Blå Selje Blå  7-0
250 2 J11/12 TMFK Gul Flatraket 6-2 
251 3 J11/12 TMFK Hvit Selje Hvit 3-2 
252 17:20 1 G12 Bergsøy Skavøypoll  3-6
253 2 G12 Tornado Måløy Blå Florø blå 2-5 
254 3 G12 Tornado Måløy Hvit Stadlandet 4-1 
255 17:40 1 G12 Florø sort Eid Gul  8-3
256 2 G11 Skavøypoll Florø Hvit 2-6 
257 3 G11 Tornado Måløy Florø Sort 5-4 
  18:00 Premieutdeling G12, G11 og J11/12
258 18:20 1 G11 Stryn Rød Florø Blå 2-6 
259 2 G11 Bergsøy Stryn Hvit 7-1 
260 3 G12 Stadlandet Skavøypoll 4-3 
261 18:40 1 G12 Eid Sort Bergsøy 4-0 
262 2 J11/12 TMFK Blå Flatraket 10-0 
263 3 J11/12 TMFK Hvit Selje Blå 6-1 
264 19:00 1 J11/12 TMFK Gul Selje Hvit  9-1
265 2 G12 Stadlandet Florø sort 10-6 
266 3 G12 Eid Gul Florø blå 4-7 
267 19:20 1 G12 Tornado Måløy Blå Skavøypoll 1-2 
268 2 J11/12 TMFK Blå TMFK Hvit 3-2 
269 3 G12 Tornado Måløy Hvit Eid Sort 5-6 

 

Søndag 27. januar

# Klokke Bane Klasse Hjemmelag Bortelag
269 10:00 1 G7 TMFK Blå Skavøypoll
270 2 J7/8 TMFK Blå Skavøypoll Rød
271 3 G7 TMFK Gul Åheim Hvit
272 4 G7 Stadlandet Gul Åheim Blå
273 10:20 1 G7 TMFK Hvit Stadlandet Sort
274 2 J7/8 Skavøypoll Sort Selje
275 3 G8 TMFK Blå Stadlandet Gul
276 4 G8 TMFK Hvit Stadlandet Sort
277 10:40 1 J7/8 TMFK Hvit Skavøypoll Hvit
278 2 G8 TMFK Gul Åheim
279 3 G8 Skavøypoll Rød Selje Hvit
280 4 G8 Skavøypoll Hvit Selje Blå
281 11:00 1 J7/8 Skavøypoll Gul Bremanger Hvit
282 2 G7 TMFK Hvit Bremanger
283 3 G7 TMFK Blå Åheim Hvit
284 4 G7 TMFK Gul Stadlandet Gul
285 11:20 1 G7 Skavøypoll Åheim Blå
286 2 J7/8 TMFK Blå Selje
287 3 J7/8 Skavøypoll Rød Bremanger Rød
288 4 J7/8 Skavøypoll Hvit Skavøypoll Sort
289 11:40 1 J7/8 TMFK Hvit Skavøypoll Gul
290 2 G8 Selje Blå Åheim
291 3 G8 TMFK Blå Selje Hvit
292 4 G8 Skavøypoll Hvit Stadlandet Sort
293 12:00 1 G8 TMFK Gul Stadlandet Gul
294 2 G8 TMFK Hvit Skavøypoll Rød
295 3 G7 Stadlandet Gul TMFK Blå
296 4 G7 Skavøypoll Stadlandet Sort
  12:20 Premieutdeling G7, J7/8 og G8
297 12:40 1 G7 Bremanger TMFK Gul
298 2 G7 Åheim Blå TMFK Hvit
299 3 J7/8 Bremanger Hvit TMFK Hvit
300 4 J7/8 Selje Skavøypoll Rød
301 13:00 1 J7/8 Skavøypoll Hvit Bremanger Rød
302 2 J7/8 Skavøypoll Gul TMFK Blå
303 3 G8 Skavøypoll Rød Stadlandet Gul
304 4 G8 TMFK Gul Selje Hvit
305 13:20 1 G8 TMFK Blå Skavøypoll Hvit
306 2 G8 Stadlandet Sort Åheim
307 3 G7 Skavøypoll Åheim Hvit
308 4 G7 Stadlandet Sort Bremanger
309 13:40 1 G8 TMFK Hvit Selje Blå
310 2 J7/8 Bremanger Rød TMFK Blå
311 3 J7/8 Skavøypoll Sort Bremanger Hvit
  14:00 Demontering av 3er-baner
312 14:20 1 G9 TMFK Blå Florø Sort
313 2 G9 Florø Blå TMFK Hvit
314 3 G9 Skavøypoll Eid Gul
315 14:40 1 G9 Selje Hødd Hvit
316 2 G9 Stadlandet Hødd Blå
317 3 G9 Eid Sort Hødd Sort
318 15:00 1 J9/10 TMFK Blå TMFK Hvit
319 2 J9/10 Stadlandet Bremanger
320 3 G9 Eid Gul TMFK Blå
321 15:20 1 G9 Selje Skavøypoll
322 2 G9 TMFK Hvit Hødd Hvit
323 3 G9 Florø Blå Hødd Blå
324 15:40 1 G9 Florø Sort Hødd Sort
325 2 G9 Eid Sort Stadlandet
326 3 J9/10 Stadlandet TMFK Blå
327 16:00 1 J9/10 Bremanger TMFK Hvit
328 2 G9 TMFK Blå Hødd Blå
329 3 G9 Hødd Hvit Eid Gul
  16:20 Premieutdeling G9 og J9/10
330 16:40 1 G9 Florø Sort Selje
331 2 G9 Hødd Sort Skavøypoll
332 3 G9 Stadlandet Florø Blå
333 17:00 1 G9 TMFK Hvit Eid Sort
334 2 J9/10 TMFK Blå Bremanger
335 3 J9/10 TMFK Hvit Stadlandet
Vedlegg:
Last ned denne filen (Regelverk.pdf)Regelverk.pdf[ ]449 kB